Бердичів

міська рада

На Харківщині загинув бердичівлянин Віталій Градзіон

IMG_20230517_161952

Майже 450 днів триває запеклий опір українського народу російським окупантам. Щодня військовослужбовці Збройних сил демонструють мужність і героїзм на полі бою, женуть ворога з рідної землі, звільняють міста і села. І незабаром настане той час, коли Українська Держава неодмінно подолає агресора і здобуде омріяну Перемогу.

На жаль, у цій кривавій війні наш народ зазнає непоправних втрат. Сьогодні бердичівська громада вкотре отримала чорну звістку з фронту: на Харківщині, захищаючи Свободу та Незалежність України, загинув 40-річний Віталій Градзіон.

Народився Віталій Градзіон у Бердичеві, навчався в одинадцятій школі. Здобув професію зварювальника у місцевому професійно-технічному училищі.

Потім була служба в армії та робота на заводі “Прогрес”. А у 2014-му, коли рашистський чобіт вперше ступив на святу українську землю, Віталій Градзіон пішов захищати Батьківщину добровольцем. Перебуваючи у зоні бойових дій, отримав контузію.

Повернувшись до мирного життя, чоловік знайшов собі роботу за кордоном. Але з перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації, Віталій Градзіон знову взяв зброю до рук.

Понад рік військовослужбовець сумлінно виконував свій громадянський обов’язок, боронячи суверенітет та територіальну цілісність України.

16 травня 2023 року старший сержант Віталій Градзіон загинув поблизу населеного пункту Берестове. За місяць йому мав виповнитись 41 рік…

У пам’яті тих, хто знав його за життя, Захисник України назавжди залишиться доброю і світлою людиною, гарним другом, хорошим чоловіком і прекрасним татом.

Вічна Пам’ять та Шана Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Віталія Градзіона та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!