Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк вручив Подяку бурмістру польського міста Явір

IMG_20230522_120605_713

Міський голова Сергій Орлюк під час робочого візиту до Польщі вручив Подяку очільнику міста-побратима Явір Еміліану Бері.

Бердичівська та явірська громади, зазначив міський голова, підтримують товариські стосунки вже понад 20 років та спільно втілюють у життя різноманітні ініціативи. А коли у лютому 2022-го розпочалося повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну, Явір одним із перших простягнув Бердичеву руку допомоги.

Від імені усіх жителів громади Сергій Орлюк подякував закордонним партнерам за добрі та відкриті серця, чуйність, гуманізм, гуманітарну допомогу, прихисток українських біженців та всебічну підтримку у важкий воєнний час.

“Бердичів щиро вдячний своєму доброму сусідові, надійному партнерові та вірному другові – яворській громаді – за надану всебічну допомогу, – зазначив у своєму виступі Сергій Орлюк. – Велику біду принесла на нашу землю російська федерація, однак тепер ми впевнені, що нам є на кого покластися і є з ким йти пліч-о-пліч у майбутнє. Український народ ніколи не забуде подвигу шляхетного польського народу”.

“Я пишаюся тим, що наша спільна діяльність мала і має такий реальний вплив на життя людей в Україні, – підкреслив Еміліан Бера. – Протягом багатьох місяців ми постійно збирали пожертви та організовували гуманітарні конвої, щоб полегшити страждання українців, спричинені жорстокою війною”.

За словами бурмістра, отримана Подяка є доказом того, що надана допомога дуже потрібна та високо цінується. А отже, підсумував Еміліан Бера, Явір і надалі продовжить підтримувати бердичівську громаду.

Окрім того, депутати Бердичівської міської ради, які увійшли до складу делегації, зустрілися із представниками міської влади Явора, обговорили напрямки подальшого співробітництва та запросили польських друзів на святкування урочистостей Матері Божої Бердичівської.

Фото зі сторінки бурмістра Явора Еміліана Бери у мережі Facebook

Останні новини