Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк вручив Подяку керівнику шведської благодійної організації “Sam-hjälp” Юргену Рутеру

IMG_20230529_153313

Представники шведської благодійної організації “Sam-hjälp” на чолі із її керівником Юргеном Рутером відвідали Бердичів та зустрілися із міським головою Сергієм Орлюком.

У березні поточного року у співпраці із Християнською місією благодійності “Зоря Надії” та її директором Юрієм Волошиним закордонні друзі передали міському комунальному підприємству “Бердичівводоканал” генератор потужністю 100 кВт, а на початку травня – 7 каналізаційних насосів. Тепер же завітали особисто, щоб на власні очі побачити, як живе громада в умовах воєнного стану та з’ясувати, які нагальні потреби вона має.

Сергій Орлюк привітав гостей на бердичівській землі та зазначив, що допомога, яку вони надають місту та його жителям – безцінна. Завдяки підтримці з боку іноземних партнерів, переконаний міський голова, Україна зможе перемогти у війні, відбудуватися та інтегруватися у європейську спільноту.

Уже зараз, підкреслив, громада підтримує тісні товариські зв’язки із багатьма закордонними містами, переймає найкращий досвід у різноманітних сферах суспільного життя та ділиться своїми надбаннями. “Маючи таких друзів, – наголосив Сергій Орлюк, – ми можемо сміливо дивитися у майбутнє і твердо знати, що воно буде переможним і європейським”.

Благодійники із “Sam-hjälp” висловили сподівання, що невдовзі Українська Держава зможе вигнати окупантів і відновити свою територіальну цілісність. А вони, запевнили, продовжать і надалі підтримувати Бердичів та Україну.

Наостанок Сергій Орлюк вручив Подяку засновнику і натхненнику благодійної організації Юргену Рутеру – за гуманізм, милосердя, благодійну допомогу, вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності громади та майбутню Перемогу.