Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк мав зустріч із мешканцями будинку, пошкодженого внаслідок ракетного удару у березні минулого року

1-1

Під час особистого прийому громадян міський голова Сергій Орлюк мав зустріч із мешканцями будинку, пошкодженого у березні минулого року внаслідок ракетної атаки росії. За інформацією присутньої на зустрічі депутатки міської ради Любові Івасюк та самих мешканців, останні перебувають у тій ситуації, коли де-юре вони, начебто, вважаються з квартирами, а фактично – без. Уже більше року люди вимушені винаймати житло, що потребує чималих коштів.

Мешканці кажуть: зверталися до балансоутримувача – квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ), що розташований у Житомирі – там відправили до бердичівської мерії. Тож і прийшли до Сергія Орлюка з тим, аби міська влада допомогла у вирішенні проблеми.

Міський голова разом із фахівцями виконавчого комітету роз’яснюють: будинок свого часу побудувало Міністерство оборони України, перебував він на балансі житомирського КЕВ. За процедурою, весь необхідний пакет документів жильці, скоріш за все, мають відправити до КЕВ, ті, у свою чергу, – до Міноборони. Військові приймають рішення –  міська влада відповідним чином реагує.

Зустріч завершилася складанням колективного листа-звернення. Міська влада збирається направити його до КЕВ, до Міноборони та до народного депутата України Богдана Кицака. Чекатимуть на відповіді, а, отримавши, вирішуватимуть, як діятимуть далі.

Останні новини