Бердичів

міська рада

“Тепер усі Воїни – наші діти”: матері загиблих Захисників України відзначили День матері

IMG_20230512_100649

У молодіжному хабі міського Палацу культури ім. О. Шабельника відбувся концерт, приурочений до Дня матері. Творчі колективи Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова дарували своє мистецтво особливим гостям – матерям загиблих Захисників України.

Війна, розповідають жінки, забрала у них найдорожче. Тому гіркий біль утрати щоденно ятрить їхні серця, не загоюються душевні рани, не минає смуток і туга. Єдиною розрадою для них є спілкування між собою та допомога військовослужбовцям Збройних сил, котрі нині боронять Батьківщину від ворога. Тепер усі Українські Воїни – їхні діти, наголошують жінки.

Виступи вихованців Центру позашкілля – вокальних ансамблів “Старий рояль”, “Золотий ключик”, “Краплинки”, ансамблів танцю “Яринка” та “Оля-ля” – дарували гостям радість, гарний настрій та позитивні емоції. До сліз зворушували номери у виконанні учасниць театрального гуртка “Трамвайчик”. У автентичний світ народних традицій переносив спів фольклорного ансамблю “Вінець”.

Із прийдешнім Днем матері, який українці відзначатимуть 14 травня, присутніх у залі привітав міський голова. Сергій Орлюк подякував жінкам за їхній людський і материнський подвиг, за терпіння і мудрість, за виховання справжніх Героїв, а також побажав міцного здоров’я, благословення й Божої опіки на щодень. Громада, зазначив, збереже світлу пам’ять про Воїнів, які віддали свої життя за волю і незалежність України, та завжди підтримуватиме їхні родини.