Бердичів

міська рада

“Укренерго”: допомогти енергосистемі можна, зменшивши споживання з 19:00 до 22:00

IMG_20221120_145036-pxzp4iifdwyr7p79gwo2jfmsgvvw5g8dy2khd6rzq8

НАСЛІДКИ АТАКИ: Нічна масована ракетна та дронова атаки росіян по Україні не завдали нових пошкоджень енергетичній інфраструктурі. За надійний захист неба дякуємо Повітряним Силам ЗСУ, які знищили всі 18 ракет та 9 БпЛА ворога.

На жаль, у прифронтових регіонах внаслідок російських обстрілів вчора була пошкоджена одна з магістральних ліній електропередачі, що здійснює видачу потужності електростанції на сході країни. Ремонтні бригади “Укренерго” вже розпочали відновлювані роботи. Також у прифронтових областях під постійними обстрілами ворога знаходяться мережі обленерго.

СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ: В енергосистемі значно знизився доступний обсяг потужності та резервів. Причина – зупинені на ремонт енергоблоки електростанцій, які зазнали масованих ракетних і дронових ударів росіян упродовж осені-весни. Також триває сезонна ремонтна кампанія на атомних електростанціях. Зупинені енергоблоки не виробляють електроенергію, тому енергосистемі потрібно активувати всі доступні резерви для забезпечення споживачів електрикою.

КОМЕРЦІЙНІ ОБМІНИ З КРАЇНАМИ ЄС: Наразі імпорт електроенергії в Україну не відбувається. Експорт триває в Польщу та Молдову лише в ті години доби, коли в енергосистемі є надлишок потужності і українські споживачі забезпечені енергоживленням. Нагадуємо, що існуючі технології не дозволяють зберігати великі обсяги електроенергії довгий час (детальніше про це можна прочитати за посиланням: https://bit.ly/42QsnV8).

ОЩАДЛИВЕ СПОЖИВАННЯ: Допомогти енергосистемі стабільно працювати може кожен з вас, зменшивши своє споживання у вечірні години – з 19.00 до 22.00. Вимкнувши декілька електроприладів або використовуючи їх вдень або вночі, ви допомагаєте зменшити навантаження на енергосистему та полегшити її балансування.

НЕК “Укренерго

Останні новини