Бердичів

міська рада

Члени виконавчого комітету затвердили Положення з проведення конкурсу «Благоустрій територій, прилеглих до багатоквартирних будинків міста»

IMG_20230501_100430-1

Положення з проведення конкурсу «Благоустрій територій, прилеглих до багатоквартирних будинків міста» затвердили на засіданні виконавчого комітету. Серед цілей такого рішення – створення комфортних умов для життя співвласників багатоквартирних будинків, підвищення рівня благоустрою прилеглих територій, більш широке залучення населення до сфери благоустрою територій.

Згідно Положення, процедура відбору проектів проводиться на умовах спільного фінансування робіт, за рахунок:

  • коштів ОСББ або управителя МК ВЖРЕП № 7 (не менше 10% від загальної суми поданого проекту);
  • коштів бюджету Бердичівської міської територіальної громади (не більше 90% від загальної суми робіт).

Переможців конкурсу передбачено двадцять п’ять. Перевага надається тим учасникам, котрі запропонують співфінансування більше від інших учасників конкурсу.

Конкурс проводиться один раз на рік, а за умови наявності коштів у бюджеті Бердичівської міської територіальної громади – двічі на рік.

25 переможців конкурсу отримують кошти з бюджету громади за наявності передбачених відповідних бюджетних призначень. Умови отримання бюджетних коштів визначені «Програмою розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Бердичівської міської територіальної громади».

Члени виконавчого комітету внесли кілька пропозицій і з їх урахуванням одноголосно затвердили Положення.

Останні новини