Бердичів

міська рада

Щодо отримання спеціальної бюджетної дотації для аграріїв

doc1661928743-500x281

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики інформує, що отримати соціальну бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів ) усіх напрямів продуктивності та бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, інших видів державної підтримки у 2023 році можна лише зареєстрованим в Державному аграрному реєстрі (далі – ДАР).

Нагадуємо, що реєстрація в Державному аграрному реєстрі доступна для всіх аграріїв. Виробник сільськогосподарської продукції будь-якого розміру та напряму діяльності має право на отримання підтримки через ДАР.

Більше того, лише зареєстровані в ДАР виробники аграрного сектору зможуть у режимі реального часу отримати доступ до інформації про наявні програми державної підтримки та подати заявку на них онлайн. Реєстрація подання заявок на участь у програмах підтримки ДАР є безкоштовними.

Фізична особа, ФОП або юридична особа будь-якої форми власності для реєстрації в ДАР повинна мати кваліфікований електронний підпис або BankID.

Одразу після заповнення реєстраційної форми та надання згоди на обробку персональних даних в аграрному реєстрі створюється персональний електронний кабінет агровиробника, до якого автоматично підвантажуються дані із інших державних реєстрів про його господарську діяльність, земельний банк, поголів’я тварин тощо. Більше інформації за посиланням: https://www.dar.gov.ua/.