Бердичів

міська рада

“Як янголята мам вибирали”: у молодіжно-волонтерському центрі “М-Формація” відзначили День матері

IMG_20230516_145851

У приміщенні міської Публічної бібліотеки відбулося свято до Дня матері, організоване молодіжним центром “М-Формація”. Творча молодь запросила на гостину найдорожчих і найрідніших людей – своїх мам.

На початку заходу присутні подякували Збройним силам за захист, вшанували пам’ять полеглих за Свободу і Незалежність України хвилиною мовчання та спільно виконали Державний Гімн.

Музичні вітання гостям дарували студенти і викладачі Бердичівського педагогічного фахового коледжу. Сценку про янголят, які шукали собі матусь, майстерно розіграли Софія Солдатюк та Єлизавета Величук. Звучала зі сцени прониклива поезія, лунало багато теплих і добрих слів.

За словами кураторів Центру, свято об’єднало усіх його учасників. Адже шанобливе ставлення до Жінки і Матері, яке завжди було притаманне українському народові, нині, під час повномасштабної війни, набуло нового, сакрального змісту. Матері України щодня у різний спосіб наближають омріяну і справедливу Перемогу. Вони народжують, виховують, волонтерять, моляться, підтримують, чекають, надихають на боротьбу і огортають безумовною любов’ю своїх дітей. Тому сьогодні, зазначають учасники заходу, кожен з нас повинен розуміти, свідками якого громадянського та материнського подвигу ми стаємо щодня.