Бердичівська міська лікарня отримала два апарати штучної вентиляції легень

IMG_20230517_212544

Два апарати штучної вентиляції легень на загальну суму 1,9 млн. грн. передав Бердичівській міській лікарні від закордонних партнерів начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Загалом благодійна організація “БФ “Мальви України”, італійська благодійна організація Associazione “MALVE di UCRAINE A.P.S.” та MOVIMENTO MOBA PER I BAMBINI за сприяння Monolith Italia Nord Srl, Fondazione Rosа Pristina та депутата Житомирської обласної ради Олександра Ющенка, доправили для 9 медичних закладів Житомирщини 23 апарати ШВЛ.

За словами директора Бердичівської міської лікарні Анатолія Сови, обладнання буде працювати у реанімаційному відділенні.

Працівники та пацієнти закладу, зазначив, висловлюють щирі слова вдячності іноземним друзям за підтримку, гуманітарну допомогу та внесок у розвиток медичної галузі громади.