Бердичівські школярі розмалювали “Вишиванку єднання”

IMG_20230519_025042

Учні міського ліцею № 15 взяли участь у мистецькій акції “Вишиванка єднання”, організованій молодіжно-волонтерським центром “М-Формація”. П’ятикласники розмальовували “вишивану” мапу України, на якій було зображено характерні для кожної області візерунки та орнаменти. Долучитися до цього процесу могли усі охочі, адже акція відбувалася перед міською Публічною бібліотекою просто неба.

Перш ніж діти стали до творчої роботи, куратори Молодіжного центру провели для них спеціальне заняття: ознайомили із історією виникнення вишивки, основними інструментами і матеріалами, які використовуються при оздобленні одягу та його елементів, значенням найпоширеніших символів – геометричних фігур, дерева життя, зірок, сердець, рослин і т.д

Окрім того, п’ятикласники, поділившись на дві групи, спробували себе у ролі дизайнерів. Кожна команда розробила та втілила на папері ескіз своєї унікальної вишитої сорочки.