“Зоряний Олімп”: у дванадцятому ліцеї відзначили переможців конкурсів та олімпіад

IMG_20230515_135847

У ліцеї “Територія 12” міста Бердичева відбулося традиційне свято відзначення талановитих учнів – переможців і призерів предметних олімпіад, турнірів та творчих конкурсів.

Захід розпочався хвилиною мовчання, вшануванням пам’яті загиблих за Волю і Незалежність Української Держави та композицією “Розстріляна весна” у виконанні учениць закладу.

Першими на “Зоряний Олімп” піднялися другокласники, які спільно із класним керівником створили відеопроєкт, присвячений Дню Соборності України, – “Капсула часу з посланням у майбутнє”.

Слідом за ними на сцену виходили учасники та переможці:

• ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, інформатики, історії, географії, біології, правознавства, англійської і німецької мов, математики та фізики;
  • Всеукраїнського конкурсу командних математичних головоломок Національного Центру Мала Академія Наук України;
  • ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;
  • Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика на платформі Human;
  • ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;
  • Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді “За нашу свободу”;
  • Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів “Літературний Всесвіт”;
  • Всеукраїнського конкурсу есе “Війна за свій шлях” (дитячий погляд);
  • Обласного конкурсу есе серед учнівської та студентської молоді “Демократія в умовах сучасної України: реалії та перспективи”;
  • Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”;
  • Конкурсу робіт декоративно-прикладної творчості “Мальовнича Житомирщина”;
  • Виставки-конкурсу “Чарівний пензлик”;
  • Всесвітнього творчого марафону “Україна моя родина”;
  • Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки “Новорічна композиція”;
  • Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста-2023”;
  • Обласного конкурсу малюнків “Кольори нашої Перемоги”;
  • ХVІ обласного фестивалю-конкурсу учнівської молоді “Великодні дзвони 2023”;
  • Акції на підтримку Захисників України “Яким я бачу майбутнє України після Перемоги”;
  • Всеукраїнської студентсько-учнівської конференції “Хорове мистецтво України: історія та персоналії”;
  • Двотурового міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв “Зіркова весна”;
  • Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу “Сяйво Хортиці”;
  • VІ Міжнародного мистецького конкурсу “Panorama-Art”;
  • Міжнародного вокального конкурсу “Алея зірок України”;
  • Всеукраїнського патріотичного багатожанрового конкурсу мистецтв “Українська весна”.

За високі досягнення у навчанні, сумлінну працю та велику кількість різноманітних перемог четверо ліцеїстів отримали особливі відзнаки. Так, “Творчою особистістю року” стала восьмикласниця Анна Кронівець. “Відкриттям року” було визнано ученицю 9 класу Ольгу Єрнєєву. А титули “Учень року” і “Гордість ліцею отримали десятикласник Дмитро Мальчук і випускниця Ольга Батюк відповідно.

Разом із учнями на “Зоряний Олімп” піднімалися їхні вчителі та батьки – ті люди, які зробили надзвичайно великий внесок у кожну перемогу.

Із вітальним словом до присутніх у залі звернувся міський голова. Діти, які сьогодні демонструють високий рівень знань, креативність, цілеспрямованість, впевнений Сергій Орлюк, у майбутньому стануть тією рушійною силою, яка приведе Україну до розквіту.

Міський голова подякував директорці ліцею Наталії Пудрій та усьому педагогічному колективу – за творчу і натхненну роботу, а батькам – за гідне виховання дітей, побажав учасникам свята здоров’я, нових здобутків, миру та однієї – спільної для усіх – Перемоги.

Привітання на адресу ліцеїстів прозвучали також від Народного депутата України Богдана Кицака, т.в.о. заступника командира місцевої військової частини Володимира Швеця та начальниці управління освіти і науки Валентини Адаменко.