“Спадок Господній – діти; плід лона – нагорода”: у Бердичеві відбувся Молитовний сніданок, приурочений до Дня матері

IMG_20230510_145125

Напередодні Дня матері у Музично-драматичному театрі відбувся черговий Молитовний сніданок, присвячений сім’ї, батьківству, материнству. Представники міської влади, священнослужителі різних конфесій, соціальні працівники і матері-героїні бердичівської громади зібралися разом, аби поспілкуватися між собою та піднести спільну молитву за мир і Перемогу.

Сім’я – це основа суспільства, впевнені організатори заходу, адже саме у родинах формуються характери, стосунки, погляди, цінності. Тому сьогоднішній Молитовний сніданок, переконані, повинен надихнути присутніх на створення гармонійного родинного середовища для своїх рідних і близьких.

Материнство – це найблагородніша роль жінки, зазначив у своєму виступі міський голова Сергій Орлюк. Подарувати світові нове життя, бути взірцем для власних дітей, піклуватися, виховувати, любити – це, підкреслив, справжній подвиг: щоденний, відповідальний, кропіткий. Міський голова подякував усім присутнім в залі матерям та побажав їм рясних Божих благословень, міцного здоров’я, затишку, поваги і шани від людей.

Із вітальними словами до гостей звернулися настоятель Свято-Преображенського храму ПЦУ, протоієрей Євгеній Шимченко, пастор церкви “Новий час” Леонід Жучков, військовий капелан, парох громади св. Йосафата УГКЦ Іван Цихуляк та священнослужитель Парафії непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії отець Мирослав. Лунали зі сцени слова мудрості, втіхи та підбадьорення зі Святого Письма.

Своє мистецтво гостям дарували творчі колективи міського Палацу культури імені О. Шабельника – зразковий ансамбль танцю “Яворочок”, народна аматорська циркова студія “Диваки”, фольклорний колектив “Родинний оберіг”.

Завершився Молитовний сніданок духовним гімном України “Боже великий, єдиний” у виконанні вихованців Бердичівської музичної школи.