Бердичів

міська рада

10 травня на Молитовному сніданку говоритимуть про матерів та про сімейні цінності

1-2

10 травня у бердичівському Театрі на Європейській відбудеться традиційний Молитовний сніданок: його деталі обговорили на зустрічі за участі міського голови Сергія Орлюка та представників релігійних конфесій громади. Травневими днями Україна відзначатиме День Матері та День Сім’ї, і ці теми було вирішено винести у заголовок молитовного дійства. Його учасники промовлятимуть Слово Боже і говоритимуть про одні з найвищих людських цінностей.

Разом зі священством участь у Сніданку візьмуть у прямому сенсі цього слова головні героїні молитовного дійства – Матері-Героїні бердичівської громади. Таких у громаді близько 100 осіб. Запрошено на захід і батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу. Так, звісно, не у всіх знайдеться вільний час, аби відірватися від домашніх справ, але чимало з цих жінок з готовністю вже погодилися взяти участь у заході.

Зі слів батька загиблого Героя-Захисника України, котрий брав участь в одному з таких Молитовних Сніданків, нині для них, і для багатьох із вразливих верств населення, і, думається, для матерів, котрі дали життя 5-м і більше дітям, шана й віншування – не головне. Головне – то сердечність, турбота, увага, розуміння, людське ставлення. Все це вони відчувають під час таких Сніданків.

Що ж до зустрічі Сергія Орлюка з очільниками місцевих конфесій, то завершилася вона на приємній ноті: Подяку Бердичівської міської ради отримав пастор Юрій Волошин, котрий, з-поміж іншого, відомий у громаді своєю благодійницькою й волонтерською діяльністю. Таку саму Подяку передадуть незмінним друзям та партнерам пана Юрія з організації гуманітарної допомоги українцям – представникам шведської місії Sam-hjälp.

Останні новини