Бердичів

міська рада

11 проєктів рішень розглянули на засіданні виконавчого комітету

IMG_20230522_100755-1

Виділити матеріальну допомогу у розмірі 50,0 тис. грн. сім’ї загиблого у зоні військових дій Захисника України – за даний проєкт рішення проголосували на засіданні виконавчого комітету, що відбулося 22 травня.

Окрім того, на засіданні члени виконкому затвердили два Положення. Одне з них стосувалося складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного стороннього догляду. Разом із тим затверджено форму Акту встановлення факту здійснення догляду та склад профільної комісії.  

Інше Положення пов’язане з організацією сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Бердичівської міської територіальної громади на період воєнного стану.

Кілька проєктів рішень, ухвалених членами виконавчого комітету, стосувалися змін у складі робочих груп та комісій. Так оновилися склад комісії з надання адресних грошових допомог, комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, а також робочої групи з питань забезпечення своєчасності сплати податків і зборів до бюджету бердичівської громади.

Рішенням членів виконкому надано дозвіл на будівництво захисної споруди цивільного захисту на території 8-ї гімназії. Нагадаємо: передбачається, що споруда матиме подвійне призначення – її можна буде використовувати як, власне, в якості укриття, так і в якості спортивної зали.

Решта проєктів рішень, розглянутих та затверджених на засіданні виконавчого комітету, стосувалася економічної сфери, сфер ЖКГ та  захисту прав дітей.

Останні новини