Бердичів

міська рада

130 бердичівлян долучилися до позапланової виїзної заготівлі крові

IMG_20230512_130324

12 травня у приміщенні ДЮСШ ім. В. О. Лонського відбулася позапланова виїзна заготівля крові для покриття додаткових потреб Збройних сил України.

Жителі громади продемонстрували неабияку активність і бажання допомогти Українським Воїнам: донорами стали 130 бердичівлян. Кожен із них перед донацією отримав безкоштовне обстеження на визначення групи крові та резусу, а також на маркери ВІЛ, СНІД-інфекції, сифілісу, гепатиту В і С.

Забір матеріалу проводили працівники Житомирського обласного центру крові. За словами директора закладу Анатолія Чугрієва, Бердичів першим відгукнувся на прохання організувати День донора для ЗСУ. Потреба у донорській крові для української армії, наголосив, зростає щомісяця. А кожен, хто сьогодні долучився до акції, зробив не просто донацію, а свій особистий і надзвичайно вагомий внесок у майбутню Перемогу.

Анатолій Чугрієв подякував місцевій владі за сприяння та високий рівень організації заготівлі, а жителям громади – за патріотизм, небайдужість та бажання врятувати чиїсь життя.

Бердичівляни, підкреслив міський голова Сергій Орлюк, завжди готові підтримати своїх Захисників, а тому, переконаний, у майбутньому громада продовжить тісну співпрацю із Центром крові.

Отриману грошову компенсацію всі охочі донори жертвували на потреби Збройних сил України – у підсумку вдалося зібрати 1,5 тис. грн.