Бердичів

міська рада

14 тисяч гривень вторгували на благодійному ярмарку колективи Публічної бібліотеки та МВЦ «М-Формація» (ФОТО)

341953057_6358618024200016_5471548429512253446_n-1

Біля входу до Центрального ринку знову всілякими цікавинками яскраво рясніли ярмаркові столи – благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ вчергове влаштували колективи Публічної бібліотеки громади та молодіжно-волонтерського центру «М-Формація». Цього разу до рішення влаштувати благодійний розпродаж їх надихнула сусідня Скраглівка: тамтешня громада оголосила збір на купівлю тепловізора для одного зі своїх земляків, котрий служить у ЗСУ. Сума немаленька, і скраглівчани докладають усіх зусиль, аби назбирати потрібні гроші. Бердичівляни вирішили допомогти: по-перше, ми одна громада, кажуть, по-друге, – надійні друзі та партнери, а по-третє, всі, хто нині воюють на фронті, – з однієї великої громади, ім’я якій Україна, і у українці мають дякувати кожному. Дякувати та підтримувати.

Із решти подібних цей ярмарок відрізнявся тим, що до його проведення долучилося дуже багато людей, розповідає директорка Публічної бібліотеки та керівниця «М-Формації» Тетяна Кущук. Із Бердичева, Скраглівки та Романівки, відомі підприємці, посадовці та звичайні мешканці. Більш того, продукцію для продажу навіть присилали поштою – ті немісцеві й небайдужі, котрі побачили оголошення у мережі.

Мешканці сіл стали авторами мало не всього їстівного, пахучого й смачного – від домашніх чебуреків та пиріжків до пампушок і печива. Молодь із «М-Формації» на повну відірвалася на hand-made – було з чого обирати. Кожен доклав щось своє і все це, зрештою, утворило справжній ярмарковий антураж та атмосферу.

Десь за 2,5 години, звітує Тетяна Кущук, вдалося вторгувати 14 тис. грн. Головне – аби хлопці не в чому не відчували потреби, аби гнали знавіснілого ворога з України, аби перемогли і принесли мир на рідну землю.

Автор фото – Володимир Поліщук