15 травня – Міжнародний день сім’ї

Screenshot_2023-05-15-15-21-35-393_com.android.chrome~3

Шановні жителі та гості громади!

Сьогодні українці відзначають Міжнародний день сім’ї – надзвичайно тепле і душевне свято.

Родина – це найважливіше, що є у житті кожної людини. Родина – це розуміння і підтримка, традиції і затишок, опора і надійний тил.

Нині багато українських сімей переживають важкі часи. Хтось вимушений був покинути рідну домівку і переїхати у більш безпечне місце. Хтось зі зброєю у руках пішов на фронт – боронити Батьківщину від московських окупантів. Багато Героїв-Захисників більше не повернуться додому…

Щиро вірю, що незабаром Українська Держава здобуде справедливу Перемогу і над нашими головами знову буде мирне небо. Воз’єднаються сім’ї, мати обійме сина, діти пригорнуться до батька.

Сердечно зичу кожному з вас родинного щастя, злагоди, миру, здоров’я та Перемоги!

З повагою – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК