Бердичів

міська рада

Бердичів приймав чемпіонат із Муей-Тай

photo1685008364-1-1

У гарнізонному будинку офіцерів відбувся відкритий Чемпіонат міста з таїландського боксу Муей-Тай. Змагання проходили під загальним керівництвом Житомирського обласного осередку Української Національної федерації таїландського боксу Муей-Тай, за сприяння відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради.
Про рівень проведення чемпіонату свідчить той факт, що учасниками змагань, крім бердичівлян, були також команди з Києва, Вінниці та Житомира, які завзято виборювали нагороди у ринзі – загалом, близько 90 спортсменів.

Видовищні бої, сповнені духом спортивного азарту, швидкістю та майстерністю, визначили переможців у різних вікових та вагових категоріях.
Команда бердичівських «тайців», які тренуються під керівництвом Олега та Катерини Глінських, разом взяла вісімнадцять чемпіонських титулів, дві срібні нагороди та чотири бронзові.
Кращим боксером змагань (категорія до 54 кг, вік 14-15 років) був визнаний бердичівлянин Кіріл Вільман, вихованець військово-патріотичного спортивного клубу «Козак». А найвидовищнішим поєдинком, за одноголосним рішенням суддів, було визнано бій військовослужбовця з Бердичева Василя Москалюка та киянина Артема Ющенка.

За інформацією відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради