Бердичів

міська рада

Аби літо було радісним та світлим: щовихідних у центрі міста для дітлахів діятиме розважально-ігрова програма (ФОТОРЕПОРТАЖ)

IMG_8868-2

Літо для маленьких і юних бердичівлян та гостей бердичівської громади повинно нести радість та світлий настрій. Малеча разом із дорослими важко переживає воєнні часи, так само разом із дорослими вона пишається українськими Захисниками й Захисницями і щиро вірить  у Перемогу свого народу.

Потрібно зробити так, аби три теплі й сонячні місяці запам’яталися дітворі не лише тривожними сиренами та укриттями – час влаштувати кругообіг дитячої енергії у природі, дати дітям набратися сил і позитивних емоцій.

Канікулам так пасують ігри, веселощі, дитячий галас, розваги. Тож від 01 червня у Бердичеві стартував літній цикл мистецько-спортивно-розважальних заходів, головними героями яких можуть стати усі охочі від малого до великого. Щовихідних на спортивно-ігровому майданчику біля міськвиконкому, а також на Центральній площі мають намір запрошувати мешканців та гостей бердичівської громади поринути у світ щасливого дитинства – з іграми, розвагами, майстер-класами, вікторинами, атракціонами, з бешкетами й сміхом.

У ролі творців гарного настрою виступлять колективи місцевих закладів культури, освіти та спорту, представники бізнесу.

До кожної суботи й неділі дорослі ретельно готуються, намагаючись зробити розважальну програму яскравою та насиченою. «Перший млинець» в їхньому виконанні усі присутні на Центральній площі змогли посмакувати 03-04 червня: на ігровому майданчику працювали колективи Публічної бібліотеки, МВЦ «М-Формація» та Художньої школи. Протягом літа компанію їм по черзі складатимуть Центр позашкілля ім. Разумкова, Музична школа, спортивні заклади громади. Організатори запевняють: має бути круто!

А ще – звертають увагу на те, що у разі оголошення повітряної тривоги, можна буде безперешкодно скористуватися найближчими укриттями. Розташовані ті за адресами: пл. Центральна, 1 (приміщення міськвиконкому) та вул. Європейська, 32/1 (магазин «Алло»).

Фото:

  • Офіційного сайту Бердичівської міської ради;
  • Відділу культури Бердичівської міської ради;
  • Володимира Поліщука.

Останні новини