Бердичів

міська рада

Бердичівлянин Вадим Радучич віддав своє життя за Волю і Незалежність України

IMG_20230614_200751

Важку і непоправну втрату вчергове понесла бердичівська громада: на фронті обірвалося життя Героя-Захисника України, старшого сержанта Вадима Радучича. 5 травня Українському Воїну виповнилося 42 роки, а вже за місяць, 11 червня, він поліг у бою за Батьківщину.

Народився Вадим Радучич у селі Велика П’ятигірка. Закінчив 9 класів місцевої школи, ще два роки навчався у Романівці. Здобувши середню освіту, вступив до Бердичівського професійного технічного училища № 4, де освоїв професію токаря.

По закінченню строкової служби в армії, чоловік почав працювати на будівництві. Був відповідальною, привітною, компанійською і веселою людиною. Любив рибалити, збирати гриби, відпочивати на природі, доглядати за власним садком. До будь-якої роботи підходив творчо і завзято, хотів бачити свою країну заможною, квітучою та щасливою.

Тому, коли на українську землю вдерлася рашистська орда, Вадим Радучич, не вагаючись, поповнив лави Збройних сил України. Бив ворога на Донеччині, там і загинув – у Великоновосілківському районі, поблизу населеного пункту Рівнопіль…

Вічна Пам’ять та Шана Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Вадима Радучича та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини