Бердичів

міська рада

Бердичівські теплоенергетики вже готуються до опалювального сезону 2023-2024

Дизайн-без-названия-2

Вже більше місяця, як завершився опалювальний сезон, і вже наступного дня після його завершення вони розпочали готуватися сезону 2023-2024, інформують у КП “Бердичівтеплоенерго”.

В квітні керівниками виробничих ланок, виробничого відділу були представлені плани проведення регламентних ремонтних та обслуговуючих робіт на ввірених їм об’єктах теплового господарства. Після погодження керівництвом розпочалися роботи по обслуговуванню найголовнішої складової теплового господарства – котлів. За травень місяць були розпочаті та частково завершенні роботи по технічному обслуговуванню котлів на котельнях: вул. Мучна 52 (очистка жаротрубної частини котла) , вул. Мостова 1/2 (очистка жаротрубної частини котла), вул. Одеська, 60В (демонтаж старої та монтаж нової конвективної частини котла квг 7.56), вул. Нестайка 6 (ревізія та очистка котла) та вул. Житомирська 78 (демонтаж газоходів).

У КП “Бердичівтеплоенерго” обіцяють і надалі інформувати про хід виконання робіт з підготовки до нового опалювального сезону.

Інформація та фото – зі сторінки КП “Бердичівтеплоенерго” у Facebook

Останні новини