Бердичів

міська рада

Вам робити Незламну Україну Україною Щасливою! Зі святом, випускники!

изображение_viber_2022-06-07_15-45-54-658-1

Шановні випускники! Дорогі наші дівчата й хлопці!

Прийміть мої сердечні вітання з цим прекрасним днем – радісним та світлим, урочистим та хвилюючим, щемливим і …  і все ж таким класним!

Сьогодні ви не раз почуєте те, що День випуску – один із найособливіших у вашому житті. Повірте нам, дорослим: так воно і є. Хтось із вас уже відчуває його особливість, хтось усвідомить її з часом, але саме ці хвилини й години не раз спливатимуть у вашій пам’яті.

«Та невже? Чого б це раптом?», – посміхнетеся ви…

Ранішня зоря, що зійде завтра, не просто означатиме, що свято підійшло до завершення і час розходитися. Вона стане символом Початку. Початку життя, що його ви будуватимете власними руками, власним мозком, власним серцем і характером.

Ви не будете стояти на самоті, розгублено озираючись навколо – а що, власне робити?.. У кожному з вас уже закладено потенціал, невпинно поповнюючи і розвиваючи який, ви зможете добитися зростання – фізичного, духовного, професійного. Поруч із кожним будемо ми – ті, хто зміцнить вас новими знаннями, дасть змогу рости, пробувати себе у ділі, ставати потужнішими, ті, хто підкаже й поділиться життєвою мудрістю. 

Дозволю собі поділитися однією з таких: ніхто, крім вас самих, ваше життя не проживе. Лише вам вирішувати, достойним воно буде чи порожнім, яскравим чи сірим, соковитим чи прісним. Лише вам докладати власних зусиль, аби ставати повноцінною людиною – сильною, порядною, відповідальною, відданою обраній справі, людям, своїй громаді та своїй країні. Лише вам торувати шлях до успіху. Торувати й перемагати. А коли сьогодні не перемогли, не впадайте у відчай: то – не поразка, то – безцінний досвід, що допоможе перемогти завтра.  

Зараз Україні, всім нам, невимовно важко – триває велика війна, гинуть наші співвітчизники, йдуть із життя рідні, друзі, знайомі. Чоловіки й жінки там, на фронті, попри скажену напругу й величезні труднощі демонструють найкращі людські чесноти. Їх не може зламати незліченна ворожа військова машина. Як не може зламати вона весь український народ. 

Вам судилося бути молодими у Країні Незламних. Вам робити її Країною Успішною, Країною Щасливою. Тож уперед і нехай щастить у всіх добрих справах! Вірю в вас!

Слава випускникам бердичівської громади!

Слава Україні!

З повагою – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК