Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

IMG_20230621_163747

12 проєктів рішень, що стосувалися різноманітних сфер життя громади – захисту дитячих прав, громадського транспорту, квартирних питань – розглянули на засіданні виконавчого комітету.

З метою соціального захисту двох дітей, чиї матері нещодавно померли, а відомості про батьків відсутні, члени виконкому вирішили надати їм статус дитини-сироти. Ще над двома неповнолітніми, кожен з яких отримав статус дитини, позбавленої батьківського піклування, встановили опіку, а опікуна зобов’язали здійснювати захист їх житлових і майнових прав.

З-поміж іншого, п’ятьом громадянам та членам їхніх сімей виконавчий комітет надав дозвіл на реєстрацію у житловому фонді для тимчасового проживання терміном на 11 місяців. Ще двох ухвалив взяти на квартирний облік – у пільгову чергу для осіб з інвалідністю та пільгову чергу учасників бойових дій відповідно. 

Окрім того, на засіданні було підтримано і проєкт рішення щодо продовження строку дії Договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах з одним із підприємців до серпня 2024 року. У Додатковій угоді до Договору передбачена можливість його дострокового розірвання за умови затвердження нової комплексної схеми руху громадського транспорту в Бердичівській міській територіальній громаді.

Також члени виконавчого комітету затвердили структуру, штати Публічної бібліотеки з філіями в кількості 43,0 штатних одиниць, погодили режим роботи двом закладам ресторанного господарства – “Гостинна хата” та “Лафа”, затвердили звіти про незалежну оцінку двох об’єктів комунальної власності – частини приміщення по вул. Шевченка, 22 та частини міської поліклініки по вул. Житомирській, 42.

Додатково присутні ознайомилися із розпорядженнями міського голови, виданими за період з 8 по 21 червня 2023 р.

Останні новини