Бердичів

міська рада

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

IMG_20230622_154313_498

Зміна прізвища неповнолітньої дитини, позбавлення батьківських прав, визначення способів участі батька у вихованні – усі ці питання на черговому засіданні розглянула комісія з питань захисту прав дітей.

Так члени комісії ухвалили рішення щодо доцільності позбавлення жителя громади батьківських прав. Після смерті матері, троє дітей певний час жили з батьком, який зловживав алкоголем і не виконував належним чином своїх обов’язків. Дітей у чоловіка відібрали та тимчасово влаштували до будинку сімейного типу. Однак замість того, аби налагодити свій побут та звернутися до суду із заявою про повернення синів та доньки, він виїхав за кордон і обірвав спілкування з дітьми.

Протилежне рішення було винесено щодо іншого бердичівлянина. Ознайомившись із усіма матеріалами справи, комісія дійшла висновку про відсутність підстав для позбавлення чоловіка батьківських прав відносно його неповнолітньої доньки.

Повторно розглянули на засіданні питання щодо зміни прізвища неповнолітньої дитини. Оскільки рідний батько дівчинки перестав проти цього заперечувати, члени комісії прийняли позитивне рішення.

Окрім того, було визначено способи участі батька у вихованні двох його дочок та встановлено графік їхнього спілкування, а також вирішено надати фаховий висновок щодо визначення місця проживання трьох дітей із матір’ю.