Бердичів

міська рада

Відстоюючи волю й незалежність України, геройськи загинув боєць 139-го батальйону Сил ТРО Ігор Прокопюк

Прокопюк_сайт

29 травня 2023-го… Ця дата стане ще одним чорним днем в історії 139-го батальйону Сил ТРО, в історії одразу трьох громад Бердичівщини. Трагічні звістки про загибель Захисників України надійшли до Терехового, Гришковець, Бердичева…

У бою біля с. Берестового, що  у Куп’янському районі на Харківщині, свій останній бій ворогові дав наш Ігор Прокопюк. Сумує 8-ма гімназія, в якій він навчався, сумує ПТУ № 4, де Ігор освоїв спеціальність токаря, сумують тисячі земляків…

Ігор Прокопюк прожив життя Людини Праці. Після служби в армії почав працювати на виробництві пам’ятників. Свої сили пробував також на одному з пунктів переобладнання автомобілів. Із часом знову повернувся до роботи з пам’ятниками – у Бердичеві, у Коростишеві. Справу свою знав, і його цінували як справжнього майстра. Останнім місцем роботи стало підприємство на території колишнього «БЕВЕРСа».

Коли до України широкомасштабно вдерлася росія, на те, аби прийняти рішення, що робити і як жити далі, в Ігоря пішло лише 2 доби. Вже 26 лютого, не сказавши нічого рідним, він вирушив до районного центру комплектування та соціальної підтримки. Так став стрільцем 139-го батальйону Сил ТРО.

Воював Ігор Прокопюк гідно. Геройськи загинув, виконуючи бойовий наказ. Під час служби у батальйоні виявив стійкість та мужність. Зрештою, був і залишиться назавжди справжнім Воїном-Оборонцем. У березні нашому землякові виповнилося 45 років. Вічна Пам‘ять тобі та Шана, Герою… Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та вся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу смерті Ігоря Прокопюка та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!