Бердичів

міська рада

Для випускників бердичівської громади пролунав останній дзвоник

IMG_20230615_104758

“День випускника-2023” відсвяткували у бердичівській громаді. Одинадцятикласники, їхні батьки та вчителі зібралися у Музично-драматичному театрі на Європейській, щоб разом перегорнути останню сторінку шкільного життя 355 учнів.

Свято розпочалося традиційним вальсом, спільним виконанням Державного Гімну та вшануванням пам’яті тих, хто загинув за Волю і Незалежність України. 

Креативною поезією привітали випускників першокласники, музичними та хореографічними номерами – творчі колективи міста. Юні артисти продемонстрували сценку про труднощі дистанційного навчання. Пролунали віршовані рядки, присвячені тим батькам, які наразі перебувають на фронті, а тому не змогли особисто провести своїх дітей у доросле життя.

Одинадцятикласники, зазначили ведучі, вступають у нього із високими досягненнями у навчанні та чималими здобутками у сферах спорту та творчості. Переможці та лауреати Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, турнірів і конкурсів різних рівнів були нагороджені Грамотами, Дипломами та солодкими подарунками. Понад 60 випускників отримали золоті та срібні медалі.

Вже другий рік поспіль випускний вальс лунає під звуки сирен, зазначив міський голова Сергій Орлюк. Він переконаний, що молодь, найкращі роки якої припали на часи воєнного лихоліття, зуміє розбудувати сильну, заможну, європейську Україну. Адже сучасні випускники знають ціну Свободи, а в їхніх серцях палає невгасима любов до Батьківщини. Сергій Орлюк побажав усім присутнім у залі миру, Перемоги, спокійного сьогодення та світлого майбутнього .

Із закінченням шкільного навчання  привітав одинадцятикласників народний депутат України Богдан Кицак. Новий етап життя, зауважив, принесе і нові виклики, а разом із ними – нові можливості та ідеї. Головне – відшукати своє покликання та вперто долати труднощі на шляху до мети.

Багато вітальних слів на адресу випускників пролунало і від інших гостей свята: депутатки Житомирської обласної ради Алли Мусевич, заступниці міського голови Олени Петрівської, секретаря міської ради Богдана Коляди, голів постійних депутатських комісій та класних керівників.