Бердичів

міська рада

До відома малозабезпечених сімей: оздоровлення та відпочинок дітей

Управління-сімї-та-соцзахисту-1

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.05.2023 №462 використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія»» і в дитячих закладах вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні у 2023 здійснюватиметься виключно для забезпечення соціального захисту дітей з малозабезпечених сімей.

Шановні батьки (особи, що їх замінюють) дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, ми чекаємо Вас для подання заяви на оздоровлення дитини за адресою: м. Бердичів вул. Європейська, 83, кабінет 22/3 (2 поверх) – відділ з підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради. Працюємо з понеділка по п’ятницю з 08.00 год. до 17.00 год., обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год., телефон для довідок (04143) 4-11-12.

Звертаємо увагу на те, що до заяви на оздоровлення дитини додаються наступні документи:

  • копія свідоцтва про народження дитини (за наявності паспорта (ID картки) копія сторінок та довідки про реєстрацію за місцем проживання);
  • копії документів, які підтверджують соціальну категорію дитини;
  • копії сторінок паспорта та реєстраційної облікової картки платників податків одного з батьків або особи, що їх замінює.

Наявність оригіналів усіх документів під час написання заяви також обов’язкова!

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради