Бердичів

міська рада

З нагоди Дня Конституції України артилеристи 26-ї бригади ініціювали відкритий міні-футбольний турнір (ФОТО)

IMG_20230627_143642-1

З нагоди 27-ї річниці прийняття української Конституції у Бердичеві відбувся відкритий турнір із міні-футболу. Символ Української держави, її історії та Незалежності – таким є Основний Закон України. Вже 9-й рік поспіль його, а разом із ним – усе, що він декларує, доблесно та самовіддано захищають оборонці новітньої України. З-поміж інших, нищівних ударів по російським агресорам наносить 26-та артилерійська бригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Саме її командування виступило з ініціативою проведення у місті міні-футбольного турніру. Ідею з готовністю підтримали у відділі молоді та спорту Бердичівської міської ради, і ось на Центральному стадіоні вишикувалися 7 команд-учасниць – представники кількох військових підрозділів, рятувальники місцевого управління ДСНС України, команда 108-го виправного центру.

Він щиро дякує артилеристам за гарну ідею та має за честь привітати з таким чудовим спортивним дійством усіх цих славних чоловіків, зазначив у своєму виступі Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Вихід на поле звитяжних Захисників України демонструє те, що українці незламні. Що жодна війна не зруйнує дух української нації, не знищить її прагнення до єднання, до вільного повноцінного життя. Ніщо не здатне зупинити українців в їхньому русі до свободи й незалежності, констатував Сергій Орлюк, ніхто й ніщо не зупинить їх у русі до перемоги – будь-то у спорті чи на полі бою.

Кожному, хто робить неоціненний внесок у перемогу над ворогом, подякував народний депутат України Богдан Кицак – тим, хто йде на штурми, та виконує надскладні військові операції, тим, хто ремонтує й відновлює поранених бійців та техніку, усім, хто як єдиний організм самовіддано працює на одну мету – Перемогу України. Учасникам турніру Богдан Кицак подякував за те, що відгукнулися на заклик зійтися у футбольних двобоях, та побажав яскравої гри, яскравих емоцій і таких само результатів.

Організатори турніру поділили команди на 2 групи. Спочатку відіграли всередині груп, далі відбулися стикові ігри. За їх результатами, почесне ІІІ місце виборола команда «2365».

У фінальному поєдинку зустрілися між собою військові автобату та рятувальники з місцевого управління ДСНС у Житомирській області. Грали за головний приз турніру, і це відчувалося – час не тягнули, на атаки одне одному відповідали контратаками, високий градус на полі тримали до фінального свистка. Найбільший за розмірами Кубок, золоті медалі та дипломи за І місце – у бердичівських рятувальників!

Кращим воротарем турніру було визнано Юрія Бондаря, кращим захисником – Олександра Дем’яненка, кращим нападником – Євгенія Кухарчука. Ну, і, як того вимагає традиція, кращий гравець турніру мав бути обраний серед команди-переможниці: ним одностайно оголосили голкіпера рятувальників Володимира Рожка.

Останні новини