Бердичів

міська рада

“Ми діти твої, Україно!”: бердичівська громада відзначила День захисту дітей

IMG_20230601_180643

Святковий концерт “Ми діти твої, Україно!” зібрав юних жителів громади у Музично-драматичному театрі на Європейській. Серед присутніх у залі були і особливі гості – діти, чиї батьки загинули на фронті.

Перший день літа, зазначили ведучі заходу, це не лише свято радості і веселощів. Це також і нагадування дорослим про те, що дитячі права потребують постійного захисту. Особливо тепер, коли вже понад 460 днів триває повномасштабна війна, а маленькі українці потерпають від неї найбільше.

Глядачі гучними оплесками подякували Збройним силам України за героїчну боротьбу з ворогом. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав свої життя, захищаючи незалежність і територіальну цілісність Батьківщини.

Гарний настрій та позитивні емоції дарували гостям артисти і творчі колективи міського Палацу культури ім. О. Шабельника. Веселими танками публіку розважали ансамблі “Явір” та “Яворочок”, запальною румбою заворожувала “Надія”, гарними піснями тішили “Домісольки”. Кілька сольних композицій виконали Мілана Петренко, Костянтин Павлюк, а також учениця Бердичівської музичної школи Єлизавета Лозова. Бурхливими оваціями зал проводжав учасників Народної аматорської естрадно-циркової студії “Диваки”.

Після закінчення концерту, сини та доньки загиблих Героїв-Захисників України, а також вихованці місцевого дитячого будинку сімейного типу і діти з прийомної родини отримали солодкі подарунки від Бердичівської міської ради.

Останні новини