Бердичів

міська рада

Міський голова Сергій Орлюк провів черговий особистий прийом громадян

IMG_20230621_122903

Понад два десятки бердичівлян відвідали черговий особистий прийом, який провів міський голова Сергій Орлюк. Переважна більшість питань, із якими зверталися заявники, стосувалася земельної сфери, житлово-комунального господарства, благоустрою та соціальних виплат.

Вже чотири місяці не отримує передбачену законодавством фінансову допомогу на дитину жителька громади. Не може розібратися із порядком нарахування субсидії пенсіонерка. Хоче стати в чергу на квартиру одинока мати. Усі вони отримали кваліфіковані консультації – від міського голови та профільних спеціалістів, а останній було додатково роз’яснено процедуру взяття на квартирний облік.

Звернулося до Сергія Орлюка і літнє подружжя, яке хоче приватизувати своє нерухоме майно. Кілька десятиліть тому чоловік отримав квартиру на чотирьох членів сім’ї – на себе, дружину і двох синів. Усі вони і досі зареєстровані у помешканні, але дорослі діти давно живуть окремо від батьків. До того ж, один із синів подружжя вже тривалий час перебуває за кордоном. А оскільки право на участь у приватизації житла мають усі четверо, за відсутності хоча б одного члена родини здійснити цей правочин неможливо.

Заявники поспілкувалися із міським головою і начальником відділу житлового господарства управління ЖКГ та отримали дорожню карту своїх подальших дій.

Окрім того, низку доручень отримали фахівці і стосовно інших звернень: щодо грейдерування вулиць, приватизації земельної ділянки, ліквідації наслідків підтоплення житлового будинку тощо.

Останні новини