Бердичів

міська рада

На Луганщині загинув Герой-Захисник України Дмитро Романюк

Screenshot_2023-06-20-19-13-31-382_com.canva.editor~2

Війна, розв’язана російською федерацією проти України, продовжує завдавати кривавих ран нашому народові. Знищена інфраструктура, розгромлені будинки, затоплені населені пункти, відібрані життя мирних громадян та Героїв-Захисників… Вчергове оплакує Українського Воїна бердичівська громада, вчергове прощаються із найдорожчою людиною рідні і близькі…

Дмитру Романюку було всього лише 45 років. Енергійний, веселий, товариський, він був повен життєвих сил та енергії. Працював, мріяв, любив – свою родину, своїх друзів, свою землю. За неї ж і пішов на фронт, щоб захистити Батьківщину від рашистської навали.

З квітня 2022 року Дмитро Романюк сумлінно ніс службу у лавах Збройних сил України, виконував бойові завдання, разом зі своїми побратимами день за днем наближав омріяну Перемогу.

На жаль, дожити до неї чоловікові не судилося. Життя головного сержанта Дмитра Романюка обірвалося 19 червня поблизу села Кармазинівка, що на Луганщині.

Вічна Пам’ять та Шана Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Дмитра Романюка та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!