Бердичів

міська рада

День захисту дітей святкували на площі Мистецькій

IMG_20230601_125213

Майстер-класи, інтерактивні ігри, руханки, веселощі і спілкування – усе це 1 червня чекало на бердичівських дітлахів на площі Мистецькій. Поруч із міським Палацом культури Дитяча точка Спільно, КУ “Центр надання соціальних послуг” та мультидисциплінарна мобільна команда соціально-психологічної допомоги UNICEF організували захід, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

Серед учасників здебільшого були діти із числа внутрішньо переміщених осіб, однак долучитися до святкування могли всі охочі.

На облаштованих локаціях соціальні фахівці в активній ігровій формі навчали дітей основам безпечної життєдіяльності в умовах війни і визначали їхні поведінкові реакції у різних ситуаціях. Творчі майстер-класи – з малювання, виготовлення паперових поробок та аплікацій – проводили працівники Дитячої точки Спільно.

Рухлива гра “Парашут” від Центру надання соціальних послуг подарувала гарний настрій та позитивні емоції усім присутнім на площі. А малюнки на асфальті, виконані юними художниками, засвідчили: найбільшою мрією українських дітей наразі є мир та Перемога.