Бердичів

міська рада

На Харківщині загинув 48-річний Герой-Захисник України Олександр Добрянський

IMG_20230614_184139

Високу ціну платить український народ за Перемогу над рашизмом. Найсміливіші, найкращі, найвідданіші його сини та доньки кладуть свої життя на вівтар Свободи й Незалежності. До останнього подиху захищав Україну та боровся зі знавіснілим ворогом і бердичівлянин Олександр Добрянський.

Олександр рано втратив батька. Здобувати середню освіту почав у четвертій школі, але по кількох роках навчання переїхав разом із матір’ю до іншого міста. У рідний Бердичів повернувся у 16-річному віці, тут і розпочав свій трудовий шлях.

Чоловік пробував себе у багатьох сферах: на виробництві, у будівельній справі. Останнім часом виготовляв різноманітні меблі і це заняття йому дуже подобалося.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення російської федерації, Олександр Добрянський не залишився стояти осторонь: узяв зброю до рук та став до бою із окупантами. Боронив рідний край самовіддано і відважно, був дисциплінованим воїном та надійним побратимом.

Загинув молодший сержант Олександр Добрянський на Харківщині, поблизу населеного пункту Плетенівка, на 49-му році життя…

Вічна Пам’ять та Шана Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Добрянського та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!