Бердичів

міська рада

Олімпійський День у Бердичеві – з руханками, забігом, естафетами та подарунками

IMG_20230630_094416-1

Дух Олімпізму на один день оселився на Центральному стадіоні Бердичева: Житомирське обласне відділення НОК України запросило маленьких і юних здобувачів освіти пізнати енергетику й філософію спорту та здорового способу життя. А ще, звісно, – активно й з користю провести час, спробувати власні сили, відчути все, що несуть з собою командні дії, і просто розважитися.

Бердичів має славні спортивні традиції та пишається земляками-спортсменами, котрі славили й славлять нині рідне місто на обласному, всеукраїнському, європейському та світовому рівнях, нагадують організатори Олімпійського Дня. Це означає, що юне й молоде покоління в Україні зростає потужним, заґартованим, завзятим.

Зростає, значною мірою, завдяки героїзму, мужності та самовідданості Захисників і Захисниць України, котрі роблять все можливе й неможливе, аби не допустити панування ворога на рідній землі.

Спорт – це, насамперед, про здоров’я і про характер, зазначив, звертаючись до учасників Олімпійського Дня, міський голова Сергій Орлюк. Спорт – це про незламність. Ту саму, що її демонструють у битві з рашизмом українські оборонці. Сергій Орлюк вірить і переконаний: вони повернуться додому з Перемогою. А повернувшись, побачать своїх синів та доньок – здорових, красивих, сильних. І скажуть діти своїм батькам: «Бачиш, я можу! Я вмію! Я прагну!» Головне, на думку міського голови, вірити в себе, у власні сили.

Олімпійський День виглядає у Бердичеві дуже органічно, констатував, у свою чергу, секретар міської ради, виконавчий директор обласного відділення НОК України Богдан Коляда. Виглядає так тому, що місто подарувало Україні та світу багатьох талановитих спортсменів. Майбутні зірки спорту є і серед тих, хто зібрався на Центральному, не сумнівається Богдан Коляда. А, отже, славним традиціям жити, перемогам бути.

У рамках Олімпійського Дня у Бердичеві пройшла низка різноманітних заходів – у ліцеях № 12, 10, 4 та 15, у гімназіях № 1, 7 та 17, у 26-му дитсадку. Решту ж маленьких та юних прихильників спорту (а це – близько 150 осіб) зібрали на Центральному.

До програми дійства увійшли руханки, масовий забіг на 400 м, та естафети. Провела все це з дітьми дворазова учасниця Олімпійських ігор, чемпіонка Європи з легкої атлетики Юлія Олішевська.

Під фінал заходу його учасники утворили один із символів Олімпізму – 5 кілець. А закінчилося спортивне свято врученням дітворі подарунків.