Бердичів

міська рада

“Просіть і дасться вам, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам”: у Бердичеві відкрилася сімейна порадня

IMG_20230626_153442

На території Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію відбулося урочисте відкриття Центру надання допомоги родинам, постраждалим від війни. Організатор і творець сімейної порадні – благодійна організація “Кармель”, яка діє при монастирі з 2013 року і за цей час встигла зробити багато добрих справ для жителів громади.

За словами керівника порадні, отця Юзефа Кухарчика, абсолютно кожна людина зможе отримати тут допомогу. Адже, підкреслив священнослужитель, робота Центру базуватиметься на традиційних християнських цінностях: гуманізмі, чуйності, доброті та любові до ближнього.

Окрім духовної, розповіла сімейна консультантка Валентина Кулик, порадня також надаватиме відвідувачам психологічну та юридичну підтримку, попереджатиме кризові ситуації у родинах, допомагатиме у вирішенні різноманітних питань. Одним із своїх пріоритетних завдань фахівці визначили адаптацію військовослужбовців, які повернулися з фронту, до мирного життя та роботу із травмами війни.

Символічну стрічку перерізали настоятель Санктуарію, отець Віталій Козак, очільниця БО “Кармель”, сестра Ніна Тартачник та начальниця управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради Наталія Омельянчук. Священнослужителі піднесли молитву та освятили приміщення порадні.

Тим часом для гостей, які зібралися перед Санктуарієм, тривав святковий концерт просто неба. Публіка мала змогу переглянути виставу у виконанні учасників театральної студії “Notes de Vita”, спробувати свої сили у патріотичній вікторині, долучитися до танцювальних флешмобів.

Наприкінці свята на всіх охочих дітей чекали конкурси та солодкі гостинці.