Бердичів

міська рада

Професійне свято відзначають працівники легкої промисловості

IMG_20230611_094455

З нагоди Дня працівників легкої промисловості міський голова Сергій Орлюк відвідав низку виробництв, які працюють на території громади, та привітав їхні колективи з професійним святом.

ПрАТ “Бердичівська фабрика одягу”, ТОВ “Сончік”, ТОВ “Інтерскаліт УА”, ТОВ “Шкірзавод “Велес”, ТОВ “Юлта”, СП ТОВ “РІФ-1”, ТОВ “Нова”, ТОВ “МІК”, ТОВ “Попелюшка”, а також підприємства, очолювані ФОПами Анастасією Дзюбою, Дмитром Доманським, Романом Кущаком, Георгієм Кущаком та Іваном Мар’їнських, гідно представляють Бердичів на українському та міжнародному ринку, впевнений міський голова.

Одяг, взуття, текстиль, матраци, подушки, ковдри, шкіра, різноманітна спецформа – ось далеко не повний перелік продукції, яку виробляють на Бердичівщині. Окрім того, багато фірм роблять свій вагомий внесок у майбутню Перемогу, відшиваючи військову форму, плитоноски та інші необхідні Збройним силам України речі.

Сергій Орлюк подякував керівникам та працівникам підприємств за те, що навіть в умовах воєнного стану вони продовжують працювати, наповнювати місцевий бюджет, створювати нові робочі місця та підтримувати українську армію.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність та активну участь у житті громади колективи були нагороджені Подяками Бердичівської міської ради.

Останні новини