Бердичів

міська рада

Під звуки сирен: у художній школі відбувся випуск

IMG_20230616_102716

Понад 30 учнів Бердичівської художньої школи отримали свідоцтва про закінчення мистецького закладу. Традиційно урочистості повинні були проходити у виставковій залі Музею історії, там же була презентована виставка робіт юних художників. Однак оголошена повітряна тривога змусила викладачів, випускників та їхніх батьків переміститися до укриття – нижнього костелу Кляштору Босих Кармелітів.

Директорка школи Ірина Ніколайчук привітала учнів із закінченням п’ятирічного навчання. Кожен із них, зазначила, показав високий рівень особистого творчого зростання, відкрив нові грані свого таланту, продемонстрував наполегливість та самодисципліну.

Цьогорічний випуск – один із найскладніших, зізналися класні керівники Ірина Гаркіна та Олександр Войтко. Через пандемію та повномасштабну збройну агресію російської федерації діти не завжди мали змогу повноцінно навчатися, відвідувати заняття, спілкуватися із однолітками. Та навіть у таких нелегких обставинах, підкреслили викладачі, випускники зуміли показати відмінний результат.

Із вітальним словом звернулася до присутніх заступниця міського голови Олена Петрівська. Вона подякувала педагогічному колективу художньої школи за кропітку працю і внесок у культурне майбутнє України, а батькам – за те, що зуміли розпізнати талант своїх дітей та сприяли його розвитку. Побажала випускникам широкого життєвого шляху, постійної опіки Матері Божої Бердичівської та якнайшвидшого переможного миру.

Нині, зауважила Олена Петрівська, виповнюється 40 років з моменту першого випуску художньої школи, яку у 1979-му організував Микола Яцюк – її багаторічний директор та Почесний громадянин міста Бердичева. Заступниця міського голови запропонувала назвати мистецький заклад на честь його творця, адже, переконана, останній заслуговує на таке високе визнання.

По закінченню повітряної тривоги присутні повернулися до Музею, де оглянули виставку художніх робіт.

Останні новини