Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк: «Воюємо з ворогом, аби відстояти цивілізаційний вибір, закріплений українською Конституцією»

День-Конституції

27 років тому в Україні прийняли Основний Закон держави – Конституцію. Цей нормативно-правовий акт згуртував та зміцнив українське суспільство. Конституція України виступила не лише документом – їй судилося стати, свого роду, дороговказом для українців – людина, цінності гуманізму, правові відносини між державою та її громадянами.
Основний Закон гласить: Україна – суверенна держава, її територія є недоторканою, захист суверенітету та територіальної цілісності виступає найважливішою функцією держави і є справою всього народу України.
Так, це справа кожного з нас, і вже 9-й рік поспіль ми не даємо ворогові зруйнувати багатовікове прагнення українців до незалежності, б’ємося й віддаємо життя за те, аби Україна жила єдиною та неподільною, аби відстояти цивілізаційний вибір, закріплений українською Конституцією.
Переконаний, нам вдасться перемогти агресора. Так само, як вдалося ще на початку XVIII століття закласти фундамент суверенної, вільної та цивілізованої держави.

Україна вже є прикладом самовідданості у боротьбі за власне майбутнє для Європи й світу. Настане день, і вона стане для всіх прикладом успіху.

Із Днем Конституції України!
Слава Україні!

Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК