Бердичів

міська рада

Стан укриттів у громаді виступив темою зустрічі Сергія Орлюка з заступником начальника РВА Дмитром Гедзем

1-2

Стан укриттів на території бердичівської громади став темою робочої зустрічі міського голови Сергія Орлюка з заступником начальника Бердичівської РВА Дмитром Гедзем. Днями обстеження фонду захисних споруд цивільного захисту у Бердичеві провели представники місцевої поліції та районного управління ГУ ДСНС у Житомирській області, інформував Дмитро Гедз. За результатами огляду, було висловлено низку зауважень.

26 червня 2023 року, нагадав заступник начальника РВА, вступив у силу Указ Президента України № 353/2023, згідно якого вводиться у дію рішення РНБО України «Щодо результатів оперативних обстежень об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту та вирішення проблемних питань щодо укриття населення». Так, відповідно до рішення РНБО, зокрема, до 25 липня 2023 року органи місцевого самоврядування мають привести у належний стан наявні укриття, забезпечивши, з-поміж іншого, безперешкодний доступ до них.  

За результатами обговорення, в якому взяли участь заступник Бердичівського міського голови Руслан Квятківський, керівники відділів надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради та РВА, а також представники управління ДСНС, було, насамперед, вирішено направити листи з попередженням про відповідальність, передбачену рішенням РНБО, балансоутримувачам об’єктів, в яких розташовані укриття. Доручення активізувати роботу з приведення укриттів до належного стану отримають МК ВЖРЕП № 7 та заклади освіти. Особливу увагу буде звернено на поновлення укажчиків та наявність інформаційних табличок в укриттях. На контролі триматимуть виконання робіт на проблемних об’єктах. Окрім того, у планах найближчими днями організувати зустріч балансоутримувачів із представниками правоохоронних органів, аби останні з перших вуст донесли наступне: не забезпечив готовність укриття – нестимеш відповідальність.    

Останні новини