Бердичів

міська рада

Сьогодні – 88-ма річниця з дня народження Леона Ліпецького. Пам’ять легендарного земляка-пивовара вшанував Сергій Орлюк.

Дизайн-без-названия-8

28 червня виповнюється 88-ма річниця з дня народження Леона Ліпецького – багаторічного керівника Бердичівського пивоварного заводу, Почесного громадянина м. Бердичева. Пам’ять славного земляка вшанував міський голова Сергій Орлюк, котрий поклав квіти до могили Леона Ліпецького, розташованої у секторі почесних поховань Центрального кладовища.

Леон Ліпецький – корінний бердичівлянин. По закінченні 6-ї школи пішов працювати на місцевий рафінадний завод. На цьому підприємстві пройшов шлях від робітника тарного цеху до заступника головного інженера. Далі деякий час очолював цегельний завод, а у лютому 1980-го став у керма Бердичівського пивоварного заводу.

Політика, що її провадив на підприємстві Леон Ліпецький, призвела до перетворення пивзаводу на одного з найпотужніших виробників пива у країні. Меншою мірою, про бездоганну якість бердичівського пінного знають мало не в усьому світі.  

Ліпецький любив своє місто, з величезною повагою ставився до його людей і робив усе можливе, аби громада розвивалася як соціально, так і економічно. За це був відзначений багатьма високими й престижними нагородами. Бердичів, зокрема, вшанував земляка званням Почесного громадянина міста та Орденом Бердичева, ім’я Ліпецького носить одна з вулиць та провулок.

Леон Ліпецький залишив цей світ у квітні 2016-го. У спадок по собі залишив унікальне живе «Бердичівське», багато життєвої мудрості та приклад Людини й Керівника.

Вічна Пам’ять та Шана Вам, Леоне Романовичу. Спочивайте з Богом.

Фото – Офіційного сайту Бердичівської міської ради та сайту “Мій Бердичів”

Останні новини