Бердичів

міська рада

У рамках міжнародної співпраці місто Явор привітно й гостинно прийняло у себе юних бердичівських футболістів

изображение_viber_2023-06-29_14-39-55-437-1

За результами минулої зустрічі міського голови Бердичева Сергія Орлюка та Бургомістра Явора Еміліана Бери, було заплановано провести товариські зустрічі з футболу між юними вихованцями ДЮСШ м.Бердичева та їхніми однолітками з партнерського міста. Зупинку в Яворі зробили по дорозі до Німеччини, де бердичівляни братимуть участь у міжнародному футбольному турнірі.

Польські друзі гостинно й привітно прийняли бердичівську делегацію у складі 30-ти дітей та їхніх тренерів. У рамках тісної співпраці між двома містами наші земляки провели невеличкі «спаринги» перед відповідальними матчами: в одній з ігор команда ДЮСШ впевнено перемогли з рахунком 1:4, іншу закінчили нічиєю 2:2.


Побратими Бердичева подбали про те, аби перебування в їхньому місті запам’яталося українським дітям лише крутими яскравими емоціями, аби відпочинок вийшов насиченим та змістовним. Хлопчаки не лише отримали змогу випробувати сили у товариських іграх: на них чекали різноманітні розваги, басейн та захопливі пригоди в аквапарку. Заряджених позитивом гостей смачно почастували, після чого команди продовжили свій шлях до Німеччини.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та уся бердичівська громада щиро дякують Бурмістрові Явора пану Еміліану Бері, його заступникові пану Міхалу Бандеру та усім причетним до прийому й організації дозвілля юних майстрів шкіряного м’яча. Дружба між Бердичевом та Явором випробувана роками, миром та війною, скрутою і радістю. І вона лише міцнішатиме!

Останні новини