Бердичів

міська рада

Шана й честь вам, донори – міський голова Сергій Орлюк

IMG_20221201_130500-1536x1037-2-q1uqfvmdetcwxj6wgm6ajrrezzl5j1ghyinhm38ujk

Сьогодні, 14 червня, весь світ вшановує особливих людей. Особливих без жодного перебільшення. Ці люди – жінки й чоловіки, молоді й зрілі, вони – різного віросповідання, різного статусу та абсолютно різних професій. Об’єднані вони одним спільним розумінням – того, що можуть врятувати чиїсь життя. А раз можуть, значить повинні. Повинні поділитися власною кров’ю задля того, аби десь, можливо, у надзвичайно критичній ситуації, влити у людину Життя…

Вони не особливо розповсюджуються про те, що змушує їх здавати кров – донори. Зрозуміло, коли це робиться задля рятування близьких, але ж як часто донорська кров стає рятівною для зовсім незнайомих людей, скільком нашим Захисникам та Захисницям вона дарувала можливість знову побачити Сонце, своїх рідних, своїх побратимів і посестер!

Вони просто роблять те, що вважають за потрібне. Тому що народжені Людьми – благородними, небайдужими, милосердними, відповідальними.

Зі святом вас, шановні донори! Ви вже наділені найкращими людськими чеснотами, тому залишається побажати вам довгих і щасливих років життя – у переможному мирі, здоров’ї, у Божій ласці та повазі від суспільства. Ми неодмінно переможемо у цій війні, бо Перемога – у нас в крові.

З повагою та вдячністю – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК

Останні новини