Бердичівляни – переможці та призери чемпіонатів України з кікбоксингу

IMG_20230601_093716

Шість нагород вибороли на чемпіонатах України з кікбоксингу WAKO серед студентів та серед учнів, які відбулися у Броварах, вихованці тренера Олега Коденського.

Бердичівлянці Олександрі Чернецькій не було рівних серед студентської молоді у розділі лоу-кік (вагова категорія +70 кг).

Серед учнів срібними призерами чемпіонату стали Олександра Піпа (кік-лайт, -46 кг) та Назар Яремчук (лоу-кік, -51 кг). Треті місця – в активі Владислава Злого (кік-лайт, -63 кг), Назарія Лаптєва (лоу-кік, +63 кг) та Артема Хабла (фул-конткт, -63,5 кг).

Вітаємо спортсменів та їхнього наставника Олега Коденського із високими показниками на змаганнях національного рівня з кікбоксингу WAKO. Бажаємо витримки, успіху та спортивної удачі на майбутнє!

За інформацією відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради