Кожен день війни – це смерть безневинної дитини. Не пробачимо. Покараємо.

vbdity

Війна з рашистським режимом забрала життя майже півтисячі безневинних українських дітей… Ще близько однієї тисячі дівчаток та хлопчиків отримали поранення… Щодня, починаючи з моменту широкомасштабного вторгнення росіян, в українських родинах оплакували смерть найдорожчої у світі маленької людини…

Вони – ці біляві, чорняві й руденькі красунечки та красені – ніколи не зустрінуть ранішню зорю після випускного вечора, не відчують себе дорослими та самостійними, будучи студентами вишів, не закохаються, не народять таких само красивих дітей, не докладуть зусиль у розбудові своїх громад, у розбудові України.

Ми ведемо війну зі знавіснілими істотами. Ми рішучі й безкомпромісні. Ми маємо зброю і маємо військо, яке добре знає, що з нею робити. А ще, і нехай про це ні на мить не забуває росія, ми озброєні Пам’яттю та залізною волею до Перемоги.

Пробачення не буде. Буде справедливе покарання.

Безневинним маленьким жертвам – Вічний Спокій та Вічна Пам’ять. Ворогові – смерть та суд за воєнні злочини. Україні та її Захисникам – Слава!

Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК