Під час повітряних тривог укриття мають бути доступні: комісія з питань ТЕБ та НС

IMG_20230602_181042

Питання доступності укриттів для жителів громади під час повітряних тривог розглянули на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами засідання було вирішено:

• під час оголошення повітряних тривог на території Бердичівської міської територіальної громади вживати негайних заходів щодо відкриття захисних споруд цивільного захисту населення (укриттів, протирадіаційних укриттів) з метою забезпечення доступу до них громадян;
  • оновити, а в разі відсутності –  встановити покажчики руху та вивіски біля входу до захисних споруд:
  • відкоригувати персональний склад, а в разі необхідності створити формування (призначити відповідальних осіб) з обслуговування фонду захисних споруд підготувати їх та провести з ними тренування.

Протокол засідання буде оприлюднено згодом.