Бердичів

міська рада

18 проєктів рішень розглянули на засіданні виконавчого комітету

IMG_20230629_100557-1

Встановлення граничного рівня рентабельності на додаткові послуги для МКП «Бердичівводоканал» (не плутати з тарифами на послуги з централізованого водопостачання й водовідведення) стосувався один із проєктів рішень, розглянутих членами виконавчого комітету. Так, згідно даного проєкту, граничний рівень рентабельності на вищевказані послуги становитиме:

  • Для населення – 10 %;
  • Для бюджетних установ і організацій, некомерційних підприємств, що фінансуються з бюджету – 15 %;
  • Для інших споживачів – 35 %.

Традиційно частина розглянутих на засіданні проєктів була пов’язаною зі сферою захисту дитячих прав: було надано дозвіл на зміну прізвища дитини, визначено способи участі батька у вихованні дітей, надано статус дитини-сироти та дозвіл на укладення договорів щодо майна, право власності та право користування яким мають діти.

Члени виконкому надали дозвіл на реконструкцію будівлі 7-го дитсадка, що на Б. Хмельницького, 2, а також – на капремонт покрівлі гімназії № 17.

Як того вимагає вітчизняне законодавство, у міській раді утворять комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

На засіданні внесли зміни до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 06.02.2023 № 43 «Про погодження місць розташування автоматів для реалізації води питної у тару споживача (пунктів розливу)»

З-поміж іншого, члени виконавчого комітету ухвалили план роботи виконкому на ІІІ квартал поточного року та цілу низку проєктів рішень, пов’язаних з об’єктами комунальної власності – затвердили висновки про вартість та звіт про незалежну оцінку, достроково припинили договір оренди тощо.

Останні новини