Бердичів

міська рада

36 вихованців ЦПО ім. О. Разумкова отримали посвідчення та свідоцтва про позашкільну освіту

IMG_20230621_143612_992

У міському Музично-драматичному театрі на Європейській відбулася випускна церемонія Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Цього року навчання у закладі завершили 36 вихованців, серед яких – учні 9-их та 11-их класів.

Вечір розпочався постановкою “Разумковці – майбутнє України”, спільним виконанням Державного Гімну та вшануванням пам’яті загиблих за Свободу й Незалежність. Участь у святковому концерті взяли творчі колективи Центру – танцювальні ансамблі “Яринка”, “О-ля-ля”, “Шакті” та вокальні – “Золотий ключик”, ”Старий рояль”, театр пісні “Краплинки”. Присутні у залі також мали змогу ознайомитися із діяльністю закладу в умовах війни, переглянувши відеоролик під назвою “Рік Незламних”.

Посвідчення та свідоцтва про позашкільну освіту випускникам вручали міський голова Сергій Орлюк, народний депутат України Богдан Кицак та депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич.

Позашкілля, зазначив у своєму виступі міський голова, це та частина навчального процесу, до якої прагне дитяче серце і лежить дитяча душа. Адже кожен вихованець Центру самостійно обирає для себе сферу творчості, орієнтуючись на власні бажання, вподобання, здібності.

Сергій Орлюк подякував педагогам і батькам разумковців – за щоденне виховання дітей, чуйність, дбайливість, добрі серця й внесок у майбутнє України, а випускникам побажав широкого життєвого шляху, безліч можливостей для самореалізації, творчого натхнення й віри у власні сили.

Наприкінці заходу батьки найактивніших вихованців отримали Подяки від начальниці управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентини Адаменко та директорки Центру позашкільної освіти Олени Боровської.