Бердичів

міська рада

7-му річницю з дня заснування відзначає 142-й навчальний центр Сил спецоперацій: вітання Сергія Орлюка

ССО_2

«За Україну не потрібно вмирати – за Україну потрібно вбивати»… Ці слова я почув від командира 142-го навчального Центру Сил спецоперацій кілька років тому, під час однієї з перших наших зустрічей. Пам’ятаю спокійну рішучість в його очах і чітке усвідомлення того, що з такими командирами, з такими бійцями не страшний жоден ворог. Молодість та сила, помножені на величезний досвід, високий професіоналізм і не напускну любов до Батьківщини, являли собою якісно нову українську армію.

Бойову славу ці чоловіки здобули ще задовго до 24-го лютого 2022-го. Вже тоді вони були овіяні духом справжніх Воїнів, маючи за плечима безліч історій, від яких ставало моторошно і які надихали. Про них говорила Мережа й говорив ворог. Їхня невидимість для загалу зазвичай оберталася смертельним шоу для противника.

Своє спеціальне призначення ці звитяжні бійці виконують і сьогодні. Так само невидимо, так само професійно, якісно, результативно. Якщо і є галас та метушня, то лише серед рашистів.     

Шановні керівники, інструктори та бійці Центру! Дорогі наші Захисники! Від імені всієї бердичівської громади та від себе особисто сердечно вітаю вас із 7-м днем народження. Amat victoria curam – Перемога любить старанність: вашим гаслом сказано все. Перемога буде за Україною – за її спецпризначенцями, за її Збройними Силами, за її народом.

Слава ССО!

Слава Захисникам і Захисницям України!

Слава Україні!

З повагою та вдячністю – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК