Бердичів

міська рада

Вернісаж від «Вернісажу»: спілці художників – чверть століття!

photo1689945343-6-1

Традиційно вони запрошують на вернісаж своїх творчих доробків у березні, віншуючи красу Жінки й Весни, та на Дні Польської культури. Втім, власний день народження відзначають у липні. Цьогоріч бердичівській спілці художників «Вернісаж» виповнилося 25 років, і цю ювілейну дату майстри живопису та поціновувачі їхнього таланту зустріли у виставковій залі Музею історії м. Бердичева.

Рідне, неповторне місто… Красиві зовні й душею люди… Вишуканість, народжена природою… Казковий Всесвіт, розсипаний художником прямісінько на полотні… Ось уже чверть століття кругообіг у просторі дарує можливість усім охочим милуватися, замислюватися, ставати кращими: все і всі навколо надихають своєю унікальністю майстрів пензля, а ті, у свою чергу, переносять побачене й відчуте на мольберти, карбуючи тим самим Культурний Код Українців.

Ольга Дзюрбей, Олександр Войтко, Микола Романчук, Юрій Чебаненко, Володимир Татаринцев, Мар’ян Загородній, В’ячеслав Дорофеєв, Сергій Шустер, Павло Жигадло, Юрій Кисельов, Олександр Алимов, Михайло Довбищук… Ці імена назавжди залишаться невід’ємними від «Вернісажу», як самі спілчани завжди будуть присутніми біля своїх робіт – наяву чи споглядаючи за земним дійством із небес.

Натхнення, здатність відчути прекрасне й передати його на полотні, прагнення наповнити душі людей світлом та добром – все це ось уже 25 років складає основу спілки «Вернісаж», зазначив присутній на ювілеї Бердичівський міський голова. Кожен зі спілчан – митець з індивідуальним баченням світу, зауважив Сергій Орлюк, а сама спілка – своєрідний калейдоскоп різних технік та стилів. Ось лише радість від побаченого та внутрішня благодать – одна. Єдина й цілісна.

Вернісаж від «Вернісажу» діятиме у музеї протягом двох тижнів, інформують організатори. Картини, представлені на ньому, поціновувачі художньої творчості можуть придбати до власних колекцій.